POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
\

AKTUALNOŚCI PRYWATNEGO STUDIUM MUZYCZNEGO

Przypominamy, że odpowiadając na głosy słuchaczy, Studium Muzyczne wprowadza do swojej oferty programowej podyplomowe konsultacje muzyczne. Skierowane są do osób, które ukończyły dział średni naszej szkoły bądź innej szkoły muzycznej. Szczegółów udziela sekretariat Studium.

3 czerwa 2023 roku w Mikołowie odbył się XXI Konkurs Interpretacji Instrumentalnej organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie. W Konkursie wzięli udział uczniowie naszego Studium. I miejsce w kategorii klas 7 i 8 szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych zajął Jakub Kurpas, a wyróżniania zdobyli Hanna Najda, Karol Stasiów i Wiktoria Szczurek. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

23 oraz 24 czerwca odbyły się egzaminy roczne kończące rok szkolny 2022/2023. Cztery osoby składały egzamin dyplomowy stopnia podstawowego. Gratulujemy im ukończenia Studium, dziękujemy za lata współpracy i życzymy, aby wiedza i umiejętności, które nabyli w naszej szkole zaowocowały w życiu zawodowym i osobistym. Wszystkim zaś uczniom życzymy udanych i radosnych wakacji. Lista tegorocznych absolwentów:

Informujemy, że od września 2023 r. czesne wynosi 280 zł miesięcznie (w przypadku rodzeństwa 250 zł miesięcznie).

Informujemy, że w ostatnią dekadę sierpnia rozpoczynają się zapisy chętnych do podjęcia nauki w Prywatnym Studium Muzycznym. Dyżury sekretariatu odbywają się we wtorki oraz piątki w godz. 15.00-18.00 w siedzibie Studium w Mikołowie, ul. K. Prusa 25. Wszelkie informacje można otrzymać również pod numerem (32)226-28-13 bądź przez kontakt pocztą elektroniczną na adres petrko@op.pl

 

Webstyle produced NavBar
regulamin statut ISME sukcesy galeria